Nagroda główna dla spółdzielni uczniowskiej ZSP KADZIDŁO PDF Drukuj Email
Wpisany przez Barbara Bączek

23 marca 2012r. w Łomży odbyło się oficjalne podsumowanie projektu "PRZEDSIĘBIORCZA  MŁODZIEŻ  -  SPÓŁDZIELNIE  UCZNIOWSKIE". Podczas konferencji podsumowującej zostały ogłoszone wyniki konkursu na najlepiej funkcjonującą nowo powstałą spółdzielnie uczniowską. Pierwsze miejsce z grupy nowo założonych spółdzielni na Mazowszu zajęła Spółdzielnia „ZSP Kadzidło”. Młodzież z Zespołu Szkół Powiatowych w Kadzidle wraz z opiekunem Panią Barbarą Bączek z rąk starosty Łomżyńskiego, Rektora WSES w Ostrołęce i przedstawicieli Agencji Rozwoju Regionalnego w Ostrołęce odebrali nagrodę główną dla spółdzielni, którą był Laptop Toshiba z oprogramowaniem i laserowe urządzenie wielofunkcyjne . Zaskoczona dużym sukcesem młodzież postanowiła kontynuować dobrą praktykę spółdzielczą.

wręczenie nagrody

Poprawiony: wtorek, 19 lutego 2013 10:49