godlo.png
Nagroda główna dla spółdzielni uczniowskiej ZSP KADZIDŁO PDF Drukuj Email
Wpisany przez Barbara Bączek   

23 marca 2012r. w Łomży odbyło się oficjalne podsumowanie projektu "PRZEDSIĘBIORCZA  MŁODZIEŻ  -  SPÓŁDZIELNIE  UCZNIOWSKIE". Podczas konferencji podsumowującej zostały ogłoszone wyniki konkursu na najlepiej funkcjonującą nowo powstałą spółdzielnie uczniowską. Pierwsze miejsce z grupy nowo założonych spółdzielni na Mazowszu zajęła Spółdzielnia „ZSP Kadzidło”. Młodzież z Zespołu Szkół Powiatowych w Kadzidle wraz z opiekunem Panią Barbarą Bączek z rąk starosty Łomżyńskiego, Rektora WSES w Ostrołęce i przedstawicieli Agencji Rozwoju Regionalnego w Ostrołęce odebrali nagrodę główną dla spółdzielni, którą był Laptop Toshiba z oprogramowaniem i laserowe urządzenie wielofunkcyjne . Zaskoczona dużym sukcesem młodzież postanowiła kontynuować dobrą praktykę spółdzielczą.

wręczenie nagrody

Poprawiony: wtorek, 19 lutego 2013 10:49
 

Stopka

Copyright © 2017 Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
 

Szkoła w obiektywie

21.JPG

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
Jakiej przeglądarki używasz?
 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj15
Wczoraj76
Wizyt w tygodniu251
Wizyt w miesiącu1552
Łącznie wizyt105290

Powered by Kubik-Rubik.de
Kadzidło