godlo.png
wyniki konkursów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mamajek Dorota   
piątek, 05 lipca 2013 10:00

W czasie apelu z okazji zakończenia roku szkolnego Pani Dyrektor ogłosiła wyniki konkursów ogłoszonych przez bibliotekę szkolną. Najlepszym czytelnikiem została uczennica klasy III TA - Kamila Kubeł, która otrzymała dyplom i książkę. Klasa II LO przejęła puchar dla najlepiej czytającej klasy. Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy wszystkich do aktywnego udziału w konkursach w przyszłym roku szkolnym. :)

Poprawiony: piątek, 05 lipca 2013 10:04
 

Stopka

Copyright © 2018 Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
 

Szkoła w obiektywie

15.JPG

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 84 gości 
Jakiej przeglądarki używasz?
 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj83
Wczoraj82
Wizyt w tygodniu165
Wizyt w miesiącu1176
Łącznie wizyt112630

Powered by Kubik-Rubik.de
Kadzidło