godlo.png
Konkurs "Darz Bór" 2013 PDF Drukuj Email
Międzypowiatowy konkurs "Darz Bór" - I konkurs przyrodniczo-łowiecki "Darz Bór"
Wpisany przez Administrator   
piątek, 05 lipca 2013 00:00

Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle 4 czerwca 2013 r. gościł na I Międzypowiatowym Konkursie Przyrodniczo – Łowieckim „Darz Bór” 10 trzyosobowych  zespołów młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Młodzież podczas konkursu rozwiązywała  test z wiedzy przyrodniczo - łowieckiej, strzelała, prezentowała napisany przez siebie wiersz i wykonany plakat opiewające piękno przyrody. W wyniku rywalizacji wyłoniono następujące miejsca:

I miejsce Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle w składzie: Mateusz Kurpiewski, Kamila Gramadzka, Jakub Sobiech (opiekun Barbara Bączek).

II miejsce Gimnazjum nr 5 w Ostrołęce w składzie: Martyna Szyszka, Gabriela Leszka, Karolina Ruszczyk (opiekun Marzena Pszczółkowska).

III miejsce Gimnazjum w Baranowie w składzie: Tomasz Miszczak, Magdalena Damięcka (opiekun Marta Szymaniak).

Prace oceniała komisja w składzie: prezes PZŁ Jan Szpunar, przedstawiciele Nadleśnictw: Ostrołęki – Hubert Pawelec, Parciak – Szymon Kępczyński, Myszyńca – Andrzej Kosiński i Starostwa Powiatowego – Dyrektor Wydziału Rolnictwa Sylwester Witka. Nagrody wręczali również Pan Wicestarosta Krzysztof Parzychowski i Nadleśniczy Nadleśnictwa Parciaki Marian Firer.

Poprawiony: środa, 04 grudnia 2013 08:29
 

Stopka

Copyright © 2018 Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
 

Szkoła w obiektywie

32.JPG

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 
Jakiej przeglądarki używasz?
 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj26
Wczoraj86
Wizyt w tygodniu404
Wizyt w miesiącu1271
Łącznie wizyt109079

Powered by Kubik-Rubik.de
Kadzidło