Porozumienie z Akademią Obrony Narodowej PDF Drukuj Email
Patronat - Patronat
sobota, 01 lutego 2014 18:17

12 stycznia 2014r. Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle podpisał porozumienie z Akademią Obrony Narodowej dotyczące objęcia przez AON patronatem klas mundurowych w LO w Kadzidle. Porozumienie zostało podpisane przez Dyrektora ZSP w Kadzidle Panią Ewę Dobkowską – Duszak, Dziekana Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego - płk dr hab. inż. Macieja Marszałka i prorektora ds. studenckich Panią dr Anetę Nowakowską – Krystman.

Uroczyste podpisanie dokumentu odbyło się w obecności Komendanta WKU w Ostrołęce - ppłk Krzysztofa Gemzy, Szefa Wydziału Rekrutacji - mjr Sławomira Kośnicy oraz delegacji uczniów klas służb mundurowych z LO w Kadzidle.

Młodzież podczas wizyty w Akademii Obrony Narodowej zwiedziła park militarny uczelni, a także uczestniczyła w atrakcjach zorganizowanych w ramach Militarnej MOTO Orkiestry Świątecznej Pomocy.Opiekę nad młodzieżą sprawowała Pani Bogumiła Serafin.

Poprawiony: sobota, 01 lutego 2014 21:12