godlo.png
Porozumienie z Akademią Obrony Narodowej PDF Drukuj Email
Patronat - Patronat
Wpisany przez Administrator   
sobota, 01 lutego 2014 18:17

12 stycznia 2014r. Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle podpisał porozumienie z Akademią Obrony Narodowej dotyczące objęcia przez AON patronatem klas mundurowych w LO w Kadzidle. Porozumienie zostało podpisane przez Dyrektora ZSP w Kadzidle Panią Ewę Dobkowską – Duszak, Dziekana Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego - płk dr hab. inż. Macieja Marszałka i prorektora ds. studenckich Panią dr Anetę Nowakowską – Krystman.

Uroczyste podpisanie dokumentu odbyło się w obecności Komendanta WKU w Ostrołęce - ppłk Krzysztofa Gemzy, Szefa Wydziału Rekrutacji - mjr Sławomira Kośnicy oraz delegacji uczniów klas służb mundurowych z LO w Kadzidle.

Młodzież podczas wizyty w Akademii Obrony Narodowej zwiedziła park militarny uczelni, a także uczestniczyła w atrakcjach zorganizowanych w ramach Militarnej MOTO Orkiestry Świątecznej Pomocy.Opiekę nad młodzieżą sprawowała Pani Bogumiła Serafin.

Poprawiony: sobota, 01 lutego 2014 21:12
 

Stopka

Copyright © 2018 Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
 

Szkoła w obiektywie

5.JPG

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 60 gości 
Jakiej przeglądarki używasz?
 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj26
Wczoraj86
Wizyt w tygodniu404
Wizyt w miesiącu1271
Łącznie wizyt109079

Powered by Kubik-Rubik.de
Kadzidło