godlo.png
Wyniki konkursu "Darz Bór" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Barbara Bączek   
czwartek, 29 maja 2014 08:16

Konkurs przyrodniczo-łowiecki  „Darz Bór”

28 maja w ZSP w Kadzidle odbyła się II edycja Konkursu przyrodniczo-łowieckiego „Darz Bór”. Młodzież z gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych zespołowo zmagała się: z testem z wiedzy przyrodniczo-łowieckim, strzelaniem  z broni pneumatycznej i prezentacją wykonanego urządzenia łowieckiego. Po zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzców:

Kategoria szkoły ponadgimnazjalne:

I miejsce- Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle w składzie: Artur Ruszczyk, Patryk Draba, Katarzyna Trzcińska

II miejsce-Zespół Szkół Powiatowych w Goworowie w składzie: Karolina Ciborowska, Michał Idzikowski, Bartosz Bacławski

III miejsce(remis)- Zespół Szkół Powiatowych w Myszyńcu w składzie : Mariusz Duda, Krystian Szmigiel, Mateusz Turek i Zespół Szkół Powiatowych w Czerwinie w składzie: Mariusz Zalewski, Mateusz Dobkowski, Igor Fedor.

Kategoria gimnazja:

I miejsce: Gimnazjum w Baranowie w składzie: Tomasz Miszczak, Szczepan Stolarczyk

II miejsce: Gimnazjum w Wykrocie w składzie: Anna Archacka, Klaudiusz Jędrzejczyk, Karolina Zaciek

W komisji konkursowej zasiadali przedstawiciele naszych sponsorów: Nadleśnictw: Parciak, Myszyniec, Ostrołęka, Starostwa Powiatowego w Ostrołęce, Polskiego Związku Łowieckiego oddział Ostrołęka, Banku Spółdzielczego w Kadzidle i PKO oddział Kadzidło, którym serdecznie dziękujemy za wsparcie merytoryczne i finansowe

 

Stopka

Copyright © 2018 Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
 

Szkoła w obiektywie

5.JPG

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 
Jakiej przeglądarki używasz?
 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj26
Wczoraj86
Wizyt w tygodniu404
Wizyt w miesiącu1271
Łącznie wizyt109079

Powered by Kubik-Rubik.de
Kadzidło