godlo.png
Osiagnięcia w olimpiadach, konkursach i zawodach sportowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Osiągnięcia

w olimpiadach, konkursach i zawodach sportowych

Rok szkolny 2013/2014

YPEF-Młodzież w Lasach Europy - konkurs międzynarodowy

Zespół w składzie: Artur Ruszczyk, Wojciech Łempicki i Patryk Draba uczniowie klasy I technikum leśnego

Nauczyciel: Barbara Bączek

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny „Geo-Planeta” PLUS (jest przeprowadzany przy współpracy merytorycznej z Wydziałem Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie”.)

Artur Ruszczyk - wyróżnienie i stopnia na szczeblu krajowym

Nauczyciel: Barbara Bączek i Alicja Gawrońska

Międzypowiatowy konkurs ekologiczny "Zielono mi"

Artur Ruszczyk-I miejsce

Nauczyciel: Barbara Bączek, Apolonia Dymerska

II Międzypowiatowy Konkurs Przyrodniczo – Łowiecki „Darz Bór”

I miejsce- Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle w składzie: Artur Ruszczyk, Patryk Draba, Katarzyna Trzcińska

Nauczyciel: Barbara Bączek

Konkursy organizowane przez Szkołę Promocji Zdrowia

Konkurs plastyczny "Nałogom mówię nie", Dominik Kulas otrzymał nagrodę publiczności za plakat  "Nałogom mówię nie"(tytuł pracy "Więksi od Ciebie polegli").   Test wiedzy o uzależnieniach i sposobach ich przeciwdziałania: Paweł Ertman - 3 miejsce

Konkurs sprawnościowy - Paweł Ertman zajął też 3 miejsce w konkursie sprawnościowym.

Nauczyciel: Agnieszka Grzegorczyk

XV Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Mleku i Mleczarstwie

drużyna w składzie: Magdalena Cichocka, Karolina Osowiecka, Karolina Kamińska i Kinga Samsel.

Magdalena Cichocka, Karolina Osowiecka i Karolina Kamińska  zostały finalistkami olimpiady, uzyskując zwolnienie z pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

Magdalena Cichocka ponadto zdobyła indeks na Wydział Nauki o Żywności Uniwersytetu Warmińsko-Mazowieckiego w Olsztynie.

Nauczyciel: Beata Szewczak – Smolińska

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Mateusz Kaniecki- II miejsce

Nauczyciel: Agnieszka Grzegorczyk

Olimpiada Wiedzy Matematycznej "Mistrz matematyki'14"

Magdalena Cichocka- I miejsce

III miejsce zespołowo drużyna w składzie: Magdalena Cichocka, Natalia Białczak, Martyna Raczyńska

Nauczyciel: Agnieszka Grzegorczyk, Bogumiła Serafin

II Powiatowy Konkurs Informatyczny „Moja szkoła….”

III miejsce- Wojciech Łempicki

Nauczyciel: Barbara Bączek

I Powiatowy Konkurs Innowacyjne Technologie w Agrobiznesie

Daniel Samsel - I miejsce

Nauczyciel: Bożena Duszak

VI Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglo i Niemieckojęzycznych

Konkurs z wiedzy o krajach anglojęzycznych:

Sylwester Giers- I miejsce

Nauczyciel: Milena Suchecka-Czarniak

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

Iwona Jechanowska - III miejsce

Nauczyciel: Milena Suchecka-Czarniak

Zawody sportowe


Rok szkolny 2012/2013

VII edycja ogólnopolskiego konkursu „Czysty Las” - etap centralny

Kategoria „Leśna edukacja młodzieży” zespołowo Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle.

Nauczyciel: Barbara Bączek

Kategoria  „Las w sztuce” zespołowo Zespól Szkół Powiatowych w Kadzidle

Nauczyciel: Agnieszka Grzegorczyk

Międzypowiatowy konkurs ekologiczny "Zielono mi"

Anna Szymczyk - I miejsce

Grzegorz Gruszewski - II miejsce

Nauczyciel: Apolonia Dymerska

I Turniej Klas Mundurowych o puchar Komendanta Miejskiego Policji w Ostrołęce i Starosty Ostrołęckiego

Martyna Raczyńska, klasa II LO- mistrzyni w teście strzeleckim

Paweł Gadomski  klasa I LO- I miejsce indywidualnie(chłopcy)

drużynowo:

I miejsce: Martyna Raczyńska, Iwona Jechanowska, Sebastian Kuta, Jakub Sobiech

II miejsce: Paulina Raczyńska, Natalia Białczak, Mateusz Mróz, Mateusz Żulewski

III miejsce: Martyna Budziłek, Magdalena Orzołek, Michał Kowalczyk,Paweł Gadomski, Katarzyna Trzcińska, Czarek Ogrodnik

Nauczyciel: Krzysztof Szymański, Magdalena Miroszewska, Krzysztof Ślaski

LII zawody strzeleckie „O srebrne muszkiety 2013”

Jakub Sobiech- I miejsce- chłopcy indywidualnie

dziewczęta drużynowo- I miejsce

chłopcy drużynowo- I miejsce

I Międzypowiatowy Konkurs Przyrodniczo – Łowiecki „Darz Bór”

I miejsce Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle w składzie: Mateusz Kurpiewski, Kamila Gramadzka, Jakub Sobiech

Nauczyciel: Barbara Bączek

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Mateusz Kaniecki- III miejsce

Olimpiada Wiedzy Matematycznej "Mistrz matematyki'13"

Anna Szymczyk- II miejsce

III miejsce zespołowo drużyna w składzie: Anna Szymczyk, Marlena Pazio, Sylwester Kubeł

Nauczyciel: Agnieszka Grzegorczyk

II Powiatowy Konkurs Informatyczny „Moja mała ojczyzna"

I miejsce- Piotr Szymczyk

Nauczyciel: Barbara Bączek i Agnieszka Grzegorczyk.

IV Konkurs Biologiczny (powiat)

Ewelina Orzołek - II miejsce

Nauczyciel: Apolonia Dymerska

III Powiatowy Konkurs Chemiczny

Ewelina Orzołek -I miejsce,

Magdalena Cichocka- II miejsce

Nauczyciel: Bożena Duszak.

I Powiatowe Zawody Strzeleckie

Jakub Sobiech- uczeń klasy II LO- II miejsce indywidualnie

Jakub Sobiech  i Mateusz Żulewski - uczniowie klasy II LO - II miejsce drużynowo

Konrad Krystian i Marcin Piórkowski -uczniowie klasy II Technikum: technik agrobiznesu - III miejsce drużynowo

Nauczyciel: Magdalena Miroszewska

Zawody Sportowe

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Iwona Jechanowska -I miejsce 100m K

Monika Osowiecka- I miejsce 400m K

Konrad Bączek -I miejsce 400m M

Martyna Budziłek -I miejsce 800m K

Joanna Trzcińska - II miejsce 800m K

Katarzyna Trzcińska - III miejsce 800m K

Paweł Gadowski - I miejsce 1500m M

4x100m M - I miejsce

(drużyna w składzie: Mateusz Mróz, Wojciech Giers, Przemysław Kulas, Sebastian Zadrożny)

Kinga Kaczyńska -II miejsce  skok w dal

Mariola Bakuła -III miejsce kula 4 kg K

Magdalena Mróz- II miejsce kula 3kg K

Artur Cichy - II miejsce kula 5kg M

Sebastian Kuta - III miejsce kula 5kg M

 

Rok szkolny 2011/2012

Stypendium dla uczniów szczególnie uzdolnionych Samorządu Województwa Mazowieckiego realizowanego przez Departament Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie

Stypendia otrzymały: Monika Grądzik i Anna Parzych - uczennice klasy IV Technikum kształcącego w zawodzie technik technologii żywności

Nauczyciel: Justyna Stepnowska

XXXVIII Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Mleku i Mleczarstwie

II miejsce zespołowo (drużyna w składzie: Monika Grądzik, Ania Parzych, Marta Pabich)

Nauczyciel: Justyna Stepnowska

Matrix Talent - finał

etap krajowy: Kamil Gregorczyk - znalazł się w grupie 10 najlepszych stylistów fryzjerstwa w Polsce

Międzypowiatowy konkurs ekologiczny "Zielono mi"

Marta Szymczyk - I miejsce

Nauczyciel: Barbara Bączek

Konkurs Wiedzy o ks. Władysławie Skierkowskim

Karolina Wyrębek -II miejsce

Nauczyciel: Ewa Dobkowska-Duszak

III Konkurs Biologiczny (powiat)

Marta Szymczyk - I miejsce

Nauczyciel: Apolonia Dymerska

III Konkurs Wiedzy o Krajach Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej (międzypowiatowy)

Mateusz Filochowski - IV miejsce

Nauczyciel: Milena Suchecka-Czarniak

Olimpiada Wiedzy Matematycznej "Mistrz matematyki'12"

Adam Głowacki- II miejsce

III miejsce zespołowo

Nauczyciel: Bogumiła Serafin

II Powiatowy Konkurs Chemiczny

Marta Szymczyk - I miejsce

Mariusz Mielnicki - II miejsce

Nauczyciel: Bożena Duszak

Konkurs "Wiedzy o przedsiębiorczości" (powiat)

Kamil Domurad - II miejsce

Nauczyciel: Agnieszka Kiernozek

Zawody sportowe

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Ostrołęckiego w Piłce Siatkowej Mężczyzn

Mariusz Szczepanek - III miejsce w indywidualnym biegu przełajowym na dystansie 1500 m

Adam Głowacki- IV miejsce w indywidualnym biegu przełajowym na dystansie 1500 m

Milena Chrostek -V miejsce w indywidualnym biegu przełajowym na dystansie 1500 m

Kamil Domurad - V miejsce w indywidualnym biegu przełajowym na dystansie 1500 m

 

Nauczyciele: Magdalena Miroszewska i Jordan Czapski

Rok szkolny 2010/2011

XXXVII Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Mleku i Mleczarstwie

III miejsce zespołowo (drużyna w składzie: Monika Grądzik, Anna Parzych i Paweł Gołaś)

Monika Grądzik- tytuł  laureata (otrzymała indeks na Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie; zwolniona  z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe)

Paweł Gołaś- tytuł  laureata (otrzymał indeks na Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie; zwolniony  z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe)

Anna Parzych- tytuł finalisty (zwolniona  z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe)

Nauczyciel:  Justyna Stepnowska

Krajowy konkurs YPEF Młodzież w Lasach Europy

III miejsce zespołowo (drużyna w składzie: Monika Grądzik, Anna Parzych, Marta Pabich)

Nauczyciel: Barbara Bączek

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny "Alchemik"

Marta Szymczyk - wyróżnienie

Nauczyciel: Bożena Duszak

Olimpiada Wiedzy Matematycznej "Mistrz matematyki '11"

I miejsce zespołowo (drużyna w składzie: Bartosz Niedźwiedzki, Dominika Dobies, Robert Bakuła)

Bartosz Niedźwiedzki - I miejsce

Dominika Dobies - II miejsce

Nauczyciele: Agnieszka Grzegorczyk i Bogumiła Serafin

Powiatowy Konkurs Chemiczny

Marta Szymczyk - III miejsce

Nauczyciel: Bożena Duszak

Powiatowy  Konkurs Języka Angielskiego

Łukasz Filochowski - II miejsce (kategoria: klasa III-IV)

Mariusz Mielnicki - III miejsce (kategoria: klasa I - II)

Nauczyciele: Elżbieta Szymczyk i Milena Suchecka-Czarniak

Konkurs wiedzy o przedsiębiorczości

Anna Parzych - I miejsce

Kamil Domurad - II miejsce

Nauczyciele: Agnieszka Kiernozek i Barbara Bączek

Konkurs biologiczny

Marta Szymczyk - II miejsce w powiecie

Nauczyciel: Apolonia Dymerska

Zawody sportowe

Indywidualne Biegi Przełajowe (powiat)

Monika Osowiecka - I miejsce

Siatkówka

chłopcy - I miejsce (drużyna w składzie:Marek Niedźwiecki, Arkadiusz Golan, Kamil Zygmunt, Karol Dziczek, Kamil Domurad, Damian Półtorak, Adam Głowacki, Zdzisław Samsel, Łukasz Domurad, Rafał Nąć)

Lekka Atletyka

II miejsce drużynowo chłopcy i dziewczęta

Wojciech Giers -III miejsce skok w dal

Przemysław Suchecki - I miejsce rzut oszczepem

Kamil Zygmunt - II miejsce skok w dal

Anna Gawrych - III miejsce pchnięcie kulą

Sztafeta chłopcy 4x100 - I miejsce  (drużyna w składzie (Kamil Zygmunt, Zdzisław Samsel, Tomasz Koziatek, Sebastian Zadrożny)

Tenis stołowy

chłopcy - III miejsce drużynowo (drużyna w składzie: Marek Chrostek, Karol Dziczek, Kamil Zygmunt, Paweł Zyśk, Mariusz Popielarczyk, Paweł Kowalczyk)

indywidualnie - I miejsce

Piłka nożna

III miejsce drużynowo (drużyna w składzie: Marek Chrostek, Marek Niedźwiecki, Mariusz Kowalczyk, Arkadiusz Golan, Grzegorz Kania, Łukasz Domurad, Kamil Zygmunt, Piotr Borowczyk, Michał Lenda, Marcin Ciężar, Kamil Domurad, Tomasz Domurad, Tomasz Kozłowski, Arkadiusz Rolka, Paweł Dobkowski)

Nauczyciele: Magdalena Miroszewska i Jordan Czapski






 

Stopka

Copyright © 2017 Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
 

Szkoła w obiektywie

21.JPG

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości 
Jakiej przeglądarki używasz?
 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj5
Wczoraj59
Wizyt w tygodniu445
Wizyt w miesiącu1634
Łącznie wizyt102769

Powered by Kubik-Rubik.de
Kadzidło