Zakończenie roku szkolnego 2016/ 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez D. Mamajek
niedziela, 25 czerwca 2017 11:37

Zakończenie roku szkolnego 2016/ 2017.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego w naszej szkole rozpoczęła się tradycyjnie Mszą Świętą o godzinie 8.00. Następnie wszyscy nasi uczniowie wraz z nauczycielami przeszli do szkoły. Tam, na holu o godzinie 9.00, nastąpił dalszy ciąg uroczystości. Pani Dyrektor Ewa Dobkowska - Duszak powitała wszystkie zgromadzone osoby, wręczyła świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe.

Zostały rozstrzygnięte konkursy:
- na najlepszego czytelnika (Dominika Jędrzejczyk - II LO),
- najlepiej czytająca klasę (II LO).
Gratulujemy zwycięzcom. :)

Pani Dyrektor poinformowała społeczność szkolną, że do Stypendiów Prezesa Rady Ministrów zostali wytypowani: Dominika Jędrzejczyk (II LO) i Kamil Kozon (II TŻ). Gratulujemy wysokich wyników w nauce. :)

To już kolejny rok szkolny za nami, tym razem 2016/ 2017. I czas udać się na zasłużone wakacje.

Copyright © 2017 Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle. Wszelkie prawa zastrzeżone.