godlo.png
Przegląd filmów dokumentalnych - Ostrołęka 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez D. Mamajek   
sobota, 14 października 2017 12:35

2 października 2017 r. 42 uczniów ZSP w Kadzidle obejrzało projekcję filmów związanych z powstaniem listopadowym i bitwą pod Ostrołęką, a także wysłuchało historii dotyczącej budowy Mauzoleum Powstania Listopadowego. W ramach przeglądu filmów dokumentalnych zorganizowanego przez dyrektora Muzeum Żołnierzy Wyklętych młodzież obejrzała film pt. "Kochankowie z lasu".

 

Stopka

Copyright © 2018 Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
 

Szkoła w obiektywie

30.JPG

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 55 gości 
Jakiej przeglądarki używasz?
 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj2
Wczoraj42
Wizyt w tygodniu153
Wizyt w miesiącu1394
Łącznie wizyt111102

Powered by Kubik-Rubik.de
Kadzidło