Pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę PDF Drukuj Email
Wpisany przez D. Mamajek
wtorek, 24 października 2017 18:03

20 października 2017 r.uczniowie klasy III LO i IV TA wzięli udział w pielgrzymce maturzystów na Jasną Górę pod hasłem"IDŹCIE I GŁOŚCIE". Kadzidło pielgrzymowało wraz z dekanatami: Jedwabne, Kobylin, Kolno, Krasnosielc, Myszyniec, Ostrołęka, Piątnica, Zambrów. Po przyjeździe na miejsce nawiedziliśmy kaplicę Cudownego Obrazu. O 15.00 młodzież przeszła do bazyliki i wysłuchała katechezy wygłoszonej przez ks. Krzysztofa Augustyna. O 16.30 uczestniczyliśmy w Drodze Krzyżowej na wałach klasztoru, a następnie w Nabożeństwie Pojednania i Eucharystii pod przewodnictwem Ks. Bp. Tadeusza Bronakowskiego. Pobyt w Częstochowie zakończyliśmy wspólną modlitwą podczas Apelu Jasnogórskiego. Dziękujemy za opiekę i pomoc ks. Wiesławowi Chmielewskiemu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na Facebooku.