godlo.png
Wyróżnieni nauczyciele PDF Drukuj Email
Wpisany przez D. Mamajek   
wtorek, 24 października 2017 18:09

19 października 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Przasnyszu odbyła się uroczysta gala z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na którą zaprosili Mazowiecki Kurator Oświaty oraz Dyrektor Delegatury Kuratorium w Ostrołęce.

Wśród nagrodzonych nauczycieli z regionu znalazły się trzy osoby z naszej szkoły. Pani Dyrektor Ewa Dobkowska - Duszak otrzymała Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej. Panie: Justyna Bralewska i Dorota Mamajek otrzymały Medale Komisji Edukacji Narodowej. Gratulujemy wyróżnień.

 

Stopka

Copyright © 2018 Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
 

Szkoła w obiektywie

3.JPG

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 
Jakiej przeglądarki używasz?
 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj26
Wczoraj86
Wizyt w tygodniu404
Wizyt w miesiącu1271
Łącznie wizyt109079

Powered by Kubik-Rubik.de
Kadzidło