Targi Pracy i Przedsiębiorczości PDF Drukuj Email
Wpisany przez D. Mamajek
środa, 15 listopada 2017 14:42

15 listopada 2017 r. młodzież klas maturalnych ucząca się w naszej szkole wzięła udział w Targach Pracy i Przedsiębiorczości zorganizowanych przez Filię Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Odbyły się one w budynku WSAP w Ostrołęce w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości oraz Europejskich Dni Pracodawcy.

Celem przedsięwzięcia była promocja przedsiębiorczości wśród lokalnej społeczności.

Uczniowie mogli się zapoznać z ofertami prezentowanymi na stoiskach informacyjno - promocyjnych, m.in.: instytucji rynku pracy, pracodawców, agencji zatrudnienia, instytucji szkoleniowych, a także wzięli udział w spotkaniu dla pracodawców na temat zatrudniania cudzoziemców w Polsce.