godlo.png
Targi Pracy i Przedsiębiorczości PDF Drukuj Email
Wpisany przez D. Mamajek   
środa, 15 listopada 2017 14:42

15 listopada 2017 r. młodzież klas maturalnych ucząca się w naszej szkole wzięła udział w Targach Pracy i Przedsiębiorczości zorganizowanych przez Filię Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Odbyły się one w budynku WSAP w Ostrołęce w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości oraz Europejskich Dni Pracodawcy.

Celem przedsięwzięcia była promocja przedsiębiorczości wśród lokalnej społeczności.

Uczniowie mogli się zapoznać z ofertami prezentowanymi na stoiskach informacyjno - promocyjnych, m.in.: instytucji rynku pracy, pracodawców, agencji zatrudnienia, instytucji szkoleniowych, a także wzięli udział w spotkaniu dla pracodawców na temat zatrudniania cudzoziemców w Polsce.

 

Stopka

Copyright © 2018 Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
 

Szkoła w obiektywie

7.JPG

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 
Jakiej przeglądarki używasz?
 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj26
Wczoraj86
Wizyt w tygodniu404
Wizyt w miesiącu1271
Łącznie wizyt109079

Powered by Kubik-Rubik.de
Kadzidło