godlo.png
Wizyta w Sądzie Okręgowym w Ostrołęce PDF Drukuj Email
Wpisany przez D. Mamajek   
poniedziałek, 05 marca 2018 22:40

Wizyta w Sądzie Okręgowym w Ostrołęce

27 lutego 2018 r. Uczniowie klas IV i III Technikum kształcącego w zawodzie technik agrobiznesu byli w Sądzie Okręgowym w Ostrołęce. Wzięli udział w rozprawie sądowej, a następnie w prelekcji na temat organizacji i funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości. Rozmowa z Panem Sędzią uświadomiła młodzieży, jakie są konsekwencje czynów zabronionych, jakie prawa ma ofiara przestępstwa, jakie są obowiązki świadka.

 

Stopka

Copyright © 2018 Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
 

Szkoła w obiektywie

2.JPG

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 
Jakiej przeglądarki używasz?
 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj83
Wczoraj82
Wizyt w tygodniu165
Wizyt w miesiącu1176
Łącznie wizyt112630

Powered by Kubik-Rubik.de
Kadzidło