godlo.png
"Najlepszy" PDF Drukuj Email
Wpisany przez D. Mamajek   
poniedziałek, 05 marca 2018 22:41

Komenda Policji w Ostrołęce we współpracy ze Starostwem Powiatowym w ramach akcji profilaktycznej o uzależnieniach zaprosiła młodzież, m. in. z naszej szkoły, na film pt. "NAJLEPSZY". Reżyser oparł go na faktach autentycznych z życia Jerzego Górskiego, który w młodości był narkomanem i dzięki pasji do sportu wyszedł z uzależnienia. Trafił do Monaru, gdzie "urodził się na nowo". Zaczął biegać, uprawiać triathlon i wygrał mistrzostwo świata w ironman triathlon.

 

Stopka

Copyright © 2018 Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
 

Szkoła w obiektywie

19.JPG

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 
Jakiej przeglądarki używasz?
 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj83
Wczoraj82
Wizyt w tygodniu165
Wizyt w miesiącu1176
Łącznie wizyt112630

Powered by Kubik-Rubik.de
Kadzidło