godlo.png
Powołanie Spółdzielni Uczniowskiej ZSP w Kadzidle PDF Drukuj Email
Wpisany przez Barbara Bączek   

Powołano Spółdzielnię Uczniowską ZSP w Kadzidle.

19 października powołano Spółdzielnie Uczniowską, której opiekunami zostały: Pani Agnieszka Kiernozek i Pani Barbara Bączek. Na pierwszym zebraniu Walne Zgromadzenie wybrało zarząd i radę nadzorczą Spółdzielni. Prezesem Spółdzielni został wybrany Mateusz Sobiech z klasy III TL jego zastępcą Radosław  Szydlik z IIITL, a sekretarzem Klaudia Kiernozek z klasy II TTŻ. Na zebraniu zatwierdzono statut Spółdzielni i utworzono plan pracy na rok szkolny 2011/12.

Poprawiony: środa, 26 października 2011 22:19
 

Stopka

Copyright © 2018 Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
 

Szkoła w obiektywie

4.JPG

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości 
Jakiej przeglądarki używasz?
 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj83
Wczoraj82
Wizyt w tygodniu165
Wizyt w miesiącu1176
Łącznie wizyt112630

Powered by Kubik-Rubik.de
Kadzidło