Spółdzielnia Uczniowska

Nagroda główna dla spółdzielni uczniowskiej ZSP KADZIDŁO PDF Drukuj Email
Wpisany przez Barbara Bączek

23 marca 2012r. w Łomży odbyło się oficjalne podsumowanie projektu "PRZEDSIĘBIORCZA  MŁODZIEŻ  -  SPÓŁDZIELNIE  UCZNIOWSKIE". Podczas konferencji podsumowującej zostały ogłoszone wyniki konkursu na najlepiej funkcjonującą nowo powstałą spółdzielnie uczniowską. Pierwsze miejsce z grupy nowo założonych spółdzielni na Mazowszu zajęła Spółdzielnia „ZSP Kadzidło”. Młodzież z Zespołu Szkół Powiatowych w Kadzidle wraz z opiekunem Panią Barbarą Bączek z rąk starosty Łomżyńskiego, Rektora WSES w Ostrołęce i przedstawicieli Agencji Rozwoju Regionalnego w Ostrołęce odebrali nagrodę główną dla spółdzielni, którą był Laptop Toshiba z oprogramowaniem i laserowe urządzenie wielofunkcyjne . Zaskoczona dużym sukcesem młodzież postanowiła kontynuować dobrą praktykę spółdzielczą.

wręczenie nagrody

Poprawiony: wtorek, 19 lutego 2013 10:49

Wycieczka do ZSZ nr 4 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Barbara Bączek

23 listopada 2011 roku młodzież ZSP w Kadzidle należąca do Spółdzielni Uczniowskiej ZSP w Kadzidle wzięła udział w wizycie studyjnej w ramach projektu: "Przedsiębiorcza młodzież - Spółdzielnie Uczniowskie".

Podczas wizyty w ZSZ nr 4 im. Adama Chętnika uczniowie zapoznali się z funkcjonowaniem Spółdzielni Uczniowskiej "Ekonomik" uznanej jako przykład dobrej praktyki na szczeblu krajowym.

Powołanie Spółdzielni Uczniowskiej ZSP w Kadzidle PDF Drukuj Email
Wpisany przez Barbara Bączek

Powołano Spółdzielnię Uczniowską ZSP w Kadzidle.

19 października powołano Spółdzielnie Uczniowską, której opiekunami zostały: Pani Agnieszka Kiernozek i Pani Barbara Bączek. Na pierwszym zebraniu Walne Zgromadzenie wybrało zarząd i radę nadzorczą Spółdzielni. Prezesem Spółdzielni został wybrany Mateusz Sobiech z klasy III TL jego zastępcą Radosław  Szydlik z IIITL, a sekretarzem Klaudia Kiernozek z klasy II TTŻ. Na zebraniu zatwierdzono statut Spółdzielni i utworzono plan pracy na rok szkolny 2011/12.

Poprawiony: środa, 26 października 2011 22:19

Copyright © 2017 Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle. Wszelkie prawa zastrzeżone.