XIII Międzypowiatowy Konkurs Ekologiczny "Zielono Mi" PDF Drukuj Email
środa, 29 listopada 2017 16:39

28 listopada 2017 r. odbył się XIII Międzypowiatowy Konkurs Ekologiczny "Zielono Mi". W kategorii "Senior" I i II miejsce zajęły uczennice naszej szkoły - Alicja Romanowska i Magdalena Ławińska.

Lubię to!Zobacz więcej reakcji

Spotkanie z sędzią Sądu Biskupiego w Łomży PDF Drukuj Email
środa, 29 listopada 2017 16:30

27 listopada 2017 r. uczniowie klas maturalnych wzięli udział w spotkaniu na temat: "Bezpośrednie przygotowanie do małżeństwa - wizyta w kancelarii parafialnej". Było to kanoniczno - duszpasterskie spotkanie z sędzią Sądu Biskupiego w Łomży.

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów 2017/ 2018 PDF Drukuj Email
piątek, 24 listopada 2017 18:10

Dominika Jędrzejczyk (uczennica klasy III Liceum Ogólnokształcącego) i Kamil Kozon (uczeń klasy IV Technikum kształcącego w zawodzie technik agrobiznesu) zostali stypendystami Prezesa Rady Ministrów. Gratulujemy Kamilowi i Dominice uzyskania wysokich wyników w nauce.

Udział w akcji szukania martwych dzików PDF Drukuj Email
piątek, 24 listopada 2017 18:09

Udział młodzieży w akcji szukania martwych dzików.

Udział w nagraniu programu "Szkoła Filmowa" PDF Drukuj Email
piątek, 24 listopada 2017 18:06

22 listopada 41 uczniów Technikum wzięło udział w nagraniu programu pt. "Szkoła Filmowa" prowadzonego przez Kingę Burzyńską. Młodzież miała możliwość wysłuchać rozmów redaktorki z aktorką Jowitą Budnik i aktorem Wojciechem Pszoniakiem. Wizytę w Teatrze Collegium Nobilium (miejscu nagrań) poprzedziło zwiedzanie Starego Miasta.

Targi Pracy i Przedsiębiorczości PDF Drukuj Email
środa, 15 listopada 2017 14:42

15 listopada 2017 r. młodzież klas maturalnych ucząca się w naszej szkole wzięła udział w Targach Pracy i Przedsiębiorczości zorganizowanych przez Filię Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Odbyły się one w budynku WSAP w Ostrołęce w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości oraz Europejskich Dni Pracodawcy.

Celem przedsięwzięcia była promocja przedsiębiorczości wśród lokalnej społeczności.

Uczniowie mogli się zapoznać z ofertami prezentowanymi na stoiskach informacyjno - promocyjnych, m.in.: instytucji rynku pracy, pracodawców, agencji zatrudnienia, instytucji szkoleniowych, a także wzięli udział w spotkaniu dla pracodawców na temat zatrudniania cudzoziemców w Polsce.

Zajęcia z psychologiem PDF Drukuj Email
środa, 15 listopada 2017 14:36

13 listopada 2017 r. uczniowie klasy IV Technikum kształcącego w zawodzie technik agrobiznesu wzięli udział w zajęciach na temat swoich mocnych i słabych stron poprowadzonych przez Panią Katarzynę Ładę - pracownika Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Myszyńcu.

Uczniowie ZSP w kinie PDF Drukuj Email
środa, 15 listopada 2017 14:33

7 listopada 2017 r. 49 uczniów naszej szkoły wzięło udział w wyjeździe do ostrołęckiego kina w celu obejrzenia filmu pt. "Dwie korony".

Młodzież poznała nieznane dotąd wszystkim fakty z życia ojca Maksymiliana Kolbego, począwszy od jego dzieciństwa, aż do bohaterskiej decyzji o oddaniu życia za współwięźnia w Auschwitz. Zdjęcia dokumentalne zostały zrealizowane w Polsce, Japonii i we Włoszech. W warstwie fabularnej filmu wystąpili polscy aktorzy, m. in. : Adam Woronowicz, Cezary Pazura, Maciej Musiał, Antoni Pawlicki, Dominika Figurska, Sławomir Orzechowski. W części dokumentalnej wypowiadali się znawcy życia ojca Maksymiliana, m. in. osoby duchowne i świeckie, a także Kazimierz Piechowski, który spotkał ojca Maksymiliana w czasie pobytu w obozie.

Ślubowanie uczniów klas I PDF Drukuj Email
środa, 15 listopada 2017 14:22

13 listopada 2017 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji 99 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Montaż słowno - muzyczny przygotowała młodzież z klasy III Liceum Ogólnokształcącego. Uczniowie klas I Technikum kształcącego w zawodach technikum agrobiznesu i technikum technologii żywności złożyli ślubowanie.

Uczniowie klasy I Technikum Agrobiznesu z wychowawczynią Panią Beatą Piastą

Uczniowie klasy I Technikum Technologii Żywności z wychowawczynią Panią Bogumiłą Serafin

Poprawiony: środa, 15 listopada 2017 14:58

Informacje o projekcie ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mamajek Dorota
wtorek, 24 października 2017 19:31

Poprawiony: wtorek, 24 października 2017 19:39

Wyróżnieni nauczyciele PDF Drukuj Email
wtorek, 24 października 2017 18:09

19 października 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Przasnyszu odbyła się uroczysta gala z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na którą zaprosili Mazowiecki Kurator Oświaty oraz Dyrektor Delegatury Kuratorium w Ostrołęce.

Wśród nagrodzonych nauczycieli z regionu znalazły się trzy osoby z naszej szkoły. Pani Dyrektor Ewa Dobkowska - Duszak otrzymała Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej. Panie: Justyna Bralewska i Dorota Mamajek otrzymały Medale Komisji Edukacji Narodowej. Gratulujemy wyróżnień.

«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Copyright © 2017 Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle. Wszelkie prawa zastrzeżone.