Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle

– boisko do siatkówki

– boisko do badmintona

– sprzęt do speedball’a

– stanowisko do skoku wzwyż

– stoły i sprzęt do tenisa stołowego

strzelnica z zapleczem

Strzelnica w Kadzidle została wybudowana 7 lat temu w ramach projektu współfinansowanego ze środków UE. W obiekcie znajduje się 5-stanowiskowa, 10 metrowa strzelnica pneumatyczna oraz 10-stanowiskowa,  50 metrowa strzelnica kulowa.

Zgodnie z założeniami projektu, strzelnica służy głównie realizacji zadań edukacyjnych. Młodzież naszej szkoły, naukę rozpoczyna od strzelania z broni pneumatycznej, przechodząc do treningów z broni kulowej. Treningi strzeleckie odbywają się cyklicznie i obejmują strzelanie z karabinka pneumatycznego i sportowego. Dodatkowo młodzież uczy się strzelania z pistoletów: pneumatycznego, bocznego i centralnego zapłonu.

W obiekcie organizowane są liczne imprezy i zawody pod patronatem Starosty Ostrołęckiego, czy Kuratorium Oświaty : „10 strzałów ku chwale ojczyzny”, „O srebrne Muszkiety”, „Sprawni jak żołnierze”, „Mikołajkowe Zawody Strzeleckie”. Ze strzelnicy korzystają także klasy mundurowe z Ostrołęki i powiatu oraz grupy zorganizowane z własną bronią i amunicją.

Uczniowie naszej szkoły mogą się pochwalić wieloma sukcesami strzeleckimi na szczeblu regionalnym i wojewódzkim.

Siłownia

– atlas do ćwiczeń

– worek treningowy

– rowerki stacjonarne

– wioślarze

– sprzęt do aerobiku

boisko tartanowe wielofunkcyjne na zewnątrz

– boisko do piłki nożnej

– 2 boiska do siatkówki i koszykówki

– boisko do tenisa ziemnego

– boisko do piłki ręcznej

BOISKO TRAWIASTE PEŁNOWYMIAROWE

wielostanowiskowy tor przeszkód

O SZKOLE

Zespół Szkół Powiatowych im. Strzelców Kurpiowskich w Kadzidle jest szkołą z wieloletnią tradycją. Istnieje od 1959 roku. W 2019 szkoła obchodziła 60-lecie istnienia. Placówka ciągle się rozwija i dostosowuje do otaczającej rzeczywistości.

Zespół Szkół Powiatowych

ul. Słoneczna 2
07-420 Kadzidło

e-mail: sekretariat@zsp-kadzidlo.pl