"Objazd mickiewiczowski wzorem Reduty”- lekcja teatralna on-line

18 marca 2021 r. Uczniowie klas drugich, trzecich i czwartych Technikum i Liceum Ogólnokształcącego wzięli udział w wyjątkowej lekcji teatralnej. Pani Dorota Mamajek zgłosiła naszą szkołę na spotkanie on-line:
“Objazd mickiewiczowski wzorem Reduty” prowadzony pod hasłem: „Jeździmy wirtualnie – widzimy się realnie”. Młodzież wysłuchała dyskusji on-line na temat narodowego arcydramatu Mickiewicza – “Dziadów” części III.  Prowadzili ją: reżyser Piotr Tomaszuk oraz aktorzy Teatru Wierszalin. Spotkanie wzbogaciła grana „na żywo” muzyka, projekcje i dynamiczny montaż obrazu dokonywany w trakcie dyskusji na mikserze wizji. Uczniowie mogli zadawać pytania, a za najciekawsze zostały przyznane dwie koszulki.