ZOSTAŃ OFICEREM LUB PODOFICEREM WOJSKA POLSKIEGO!

UWAGA, KOŃCZYSZ LUB UKOŃCZYŁEŚ SZKOŁĘ ŚREDNIĄ? – ZOSTAŃ OFICEREM LUB PODOFICEREM WOJSKA POLSKIEGO!

Informujemy, że Siły Zbrojne Rzeczypospolitej Polskiej prowadzą proces rekrutacji dla kandydatów na OFICERÓW – w ramach uczelni wojskowych i PODOFICERÓW – w ramach szkół podoficerskich.
Jeżeli rozważasz w najbliższym czasie podjęcie służby wojskowej we wskazanych wyżej korpusach osobowych – pamiętaj, że właśnie teraz jest ten niepowtarzalny moment, by wybrać swoją przyszłość!
Musisz wiedzieć, że aby skorzystać z zapewniającej realizację marzeń i rozwój osobisty oferty Wojska Polskiego, gwarantującej m.in. darmową naukę na wybranym kierunku studiów lub wybranej specjalności wojskowej, darmowe zakwaterowanie, darmowe wyżywienie, darmowe umundurowanie i wyekwipowanie oraz comiesięczne uposażenie w kwocie min. 1200 zł dla studentów wojskowych (nawet do 2600 zł – w zależności od roku nauki i stopnia wojskowego) i 1200 zł dla kandydatów na podoficerów.

Więcej informacji można uzyskać na stronie:

https://wkuostroleka.wp.mil.pl/pl/articles6-aktualnosci/uwaga-konczysz-lub-ukonczyles-szkole-srednia-zostan-oficerem-lub-podoficerem-wojska-polskiego/