Dzień Otwarty w ZSP w Kadzidle

Dzień Otwarty w ZSP w Kadzidle

DZIEŃ OTWARTY ???? 28 WRZEŚNIA 2021R.????

Dzień Otwarty w ZSP w Kadzidle w tym roku był bez wątpienia pełen wrażeń. 28 września 2021r., by zapoznać się z ofertą naszej szkoły, przybyli do nas Uczniowie klas ósmych ze szkół podstawowych z: Kadzidła, Łysych, Dylewa, Dąbrówki, Wachu, Wydmus. Łącznie odwiedziło nas około 200 osób. Każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie.

W sali audiowizualnej Uczniowie obejrzeli filmiki ze stażów zagranicznych i prezentację o kierunkach kształcenia, posłuchali informacji o naszych typach szkół:
???? Technikum kształcącym w zawodach: ????technik technologii żywności ???? technik agrobiznesu,
???? Liceum Ogólnokształcącym.

Klasa służb mundurowych promowała Liceum Ogólnokształcące na strzelnicy.  Każdy chętny Ósmoklasista oddał pod ich czujnym okiem po pięć strzałów.

Kolejną atrakcję przygotowała młodzież ucząca się w Technikum kształcącym w zawodzie technik agrobiznesu. Stojące na placu ciągniki cieszyły się szczególnym zainteresowaniem naszych gości.

Odwiedzający nas Ósmoklasiści z chęcią korzystali z toru przeszkód i streat workaut.

W pracowni piekarskiej każdy spróbował przepysznych ciast, ciasteczek i słodkich bułeczek, czy po prostu pokonwersować. A wszystko to za sprawą świetnie przygotowanej oprawy kulinarnej przez uczniów klas Technikum kształcącego w zawodach technik technologii żywności.

W pracowni analiz grupa młodzieży badała skład produktów żywnościowych, m.in. mąki pszennej i mąki żytniej, mleka.

Mamy nadzieję, że tak jak w poprzednich latach, Dzień Otwarty w ZSP w Kadzidle był naprawdę udany!!! Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji oraz oczywiste do dokonania właściwego wyboru szkoły. A niezdecydowanym Uczniom radzimy: „Nie masz pomysłu na siebie, ZSP jest dla Ciebie!”????