"Złap w żagle pomyślne wiatry.
Podróżuj, śnij, odkrywaj." Mark Twain
26 kwietnia 2024r.
Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024 przez uczniów klas 5 Technikum kształcącego w zawodach technik agrobiznesu i technik technologii żywności. 
Zanim uczniowie ruszą w dalszą drogę, pora na pożegnanie się ze swoją szkołą, gdzie przez ostatnie lata uczyli się, rozwijali swoje zainteresowania, a także zawiązywali przyjaźnie. 26 kwietnia 2024r.w naszej szkole odbyło się pożegnanie UCZNIÓW klas 5 Technikum kształcącego w zawodach technik technologii żywności i technik agrobiznesu.
🤍Galowe stroje, uroczysta atmosfera i wiele atrakcyjnych występów. Tak można w skrócie streścić to, co wydarzyło się w piątkowy ranek. Dla maturzystów było to jednak zakończenie pewnego rozdziału w swoim życiu i krok w dalszą drogę.
 
 
absolwenci 2024