Mistrz matematyki '10
"Mistrz matematyki '10" PDF Drukuj Email
Mistrz matematyki - Mistrz matematyki '10

W piątek 12 marca 2010 r. w Zespole Szkół Powiatowych w Kadzidle odbyła się Olimpiada Wiedzy Matematycznej „Mistrz matematyki ‘10”. Organizatorem Olimpiady jest Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle pod patronatem Starosty Ostrołęckiego. Olimpiadę zorganizowały nauczycielki matematyki: Agnieszka Grzegorczyk i  Bogumiła Serafin

W konkursie udział wzięli uczniowie uczący się w powiatowych szkołach ponadgimnazjalnych.

Celem konkursu jest pogłębienie wiedzy i zainteresowanie uczniów matematyką.

Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszym etapie zostali wyłonieni 3 najlepsi uczniowie z każdej szkoły. W drugim etapie uczniowie czasie 90 minut  rozwiązywali test wielokrotnego wyboru. O wygranej decydowały nie tylko punkty, ale i czas w którym uczniowie ukończyli test.

Zwycięzca konkursu został Piotr Ropiak , II miejsce wywalczył Bogusław Drężek, a III Mateusz Łakus

Zespołowo I miejsce otrzymał Zespół Szkół Powiatowych w Myszyńcu, II miejsce Zespół Szkół Powiatowych w Łysych, III miejsce Zespół Szkół Powiatowych w Goworowie.

Zwycięzcy i uczestnicy otrzymali cenne nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Ostrołęce: wieżę Sony, radiomagnetofony i pendrivy.

Copyright © 2017 Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle. Wszelkie prawa zastrzeżone.